Najnovšie recenzie zo sekcie Zváračské kukly

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Nízka hmotnosť
  • Dobre drží na hlave
  • Materiál nepôsobí na prvý dojem pevne

Samostmievacia kukla na prvý pohľad po vybalení z krabice nevyzerala veľmi dôveryhodne, ale z hľadiska funkčnosti prekonala moje očakávania. Použili sme ju pri práci na bežné zváranie a zvládla všetko, čo jej predchodkyňa. Preto by som kuklu odporučila. Pomer ceny a výkonu je nad moje očakávania.

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Váha
  • Automatické stmievanie
  • Pôsobí lacným dojmom

Zváraciu kuklu som použil pri opravách zvarov na akumulačnej nádrži a pri príprave návarkov. Príjemne ma prekvapilo samostmievanie. Výrobca uvádza prevedenie z ABS plastu a kukla je naozaj ľahká, že budí dojem, že dlho nevydrží. Uvidíme na ďalších projektoch.

Overený zákazník Testuj.to Lumír

• Je pohodlná
  • Jednoduchá na ovládanie
  • Kvalitná

So touto samostmievacou zváracou kuklou SIXTOL sa mi pracovalo veľmi dobre. Je pohodlná a dobre mi sedí, nikde netlačí. Ľahko sa ovláda a je kvalitná. Niekoľkokrát som s ňou už zváral a nemôžem sa sťažovať. Skvelá na prácu. Určite odporúčam všetkým kutilom.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Stmieva veľmi dobre
  • Sedí na rôzne veľkosti hlavy
  • Jednoduché zostavenie
  • Funkčné, nie je problém
  • Jednoduchý a prehľadný návod
  • Lepšie by bolo, keby sa do krabice vošla zmontovaná

Na prvý pohľad je kukla úplne v poriadku a po dvoch použitiach je tiež všetko skvelé. Doma sme už vyskúšali dve iné zváracie kukly a táto bola najpohodlnejšia pri nasadzovaní, a to aj na niekoľko rôznych typov hláv. Stmieva veľmi dobre a pohodlne sa používa. Mínusom pre nás (ale nemusí byť pre každého) je neskladnosť, keďže sa nedá už zložená znovu vložiť do papierovej krabice, v ktorej prišla, a tak sa musí skladovať inde a nie je k nej pridaný žiadny vak ani iná možnosť skladovania. To je však len malé negatívum, ktoré možno zanedbať.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Skvěle drží na hlavě
  • Je lehká
  • Funguje jak má
  • Mnoho nastavitelných funkcí dle typu svařovací metody
  • Jednoduchý přehledný návod, který ale obsahuje všechny potřebné informace.
  • Nevhodné na používanie pri zváraní laserom a autogénom.

Táto kukla je jednou z lacnejších na internete, ale podľa môjho názoru je to skvelý pomer ceny a výkonu. Oslovila ma dizajnom aj ergonómiou, veľmi intuitívnym ovládaním na boku kukly a samozrejme nízkou hmotnosťou. Na hlave po nastavení upnutí kolieskom drží veľmi dobre a nikde netlačí. Intenzita „stmievania“ sa ovláda na boku otočným kolieskom a má . Vnútri potom nad sklíčkom klasicky rýchlosť a citlivosť zosvetlenia. Kryt má tiež režim na brúsenie nastaviteľný na koliesku -Grind.

Overený zákazník Testuj.to Dominik

• Kvalita
  • Vzhled
  • Funkčnost

Zváracia kukla samostmievacia welding Mask 1, čierna SIXTOL je pekná. Funguje perfektne, dokonale plní svoj účel. Okrem svojej kvality je aj pekná, čo je vždy bonus. Pri použití/zváraní krásne reaguje na svetlo. Nastavenie kukly je veľmi jednoduché a zvládne ho každý.

Overený zákazník Testuj.to Ján

• dizajn
  • funkčnosť
  • bleskový nástup stmavnutia
  • Na nič neviem prísť, možno hlavový kríž by mohol lepšie sedieť... Ale možno mám neštandardnú hlavu...

Nikdy som podobnú kuklu nevlastnil, takže logicky som absolútne uchvátený...Dizajnom počnúc, funkčnosťou končiac...Kukla je absolútne skvelá, spĺňa presne požiadavky, ktoré sú na podobné ochranné prostriedky kladené v prípade zvárania elektrickým oblúkom, respektíve CO2 zváračkou...

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Okamžite funkčná
  • Ľahká
  • Samostmievaci efekt
  • Zatiaľ som žiadny neobjavila

Zváracia kukla samostmievacia ,,Sixtol WELDING MASK 1,, je moja prvá, keďže som nedávno absolvovala zváračský kurz a som s ňou maximálne spokojná. Jednoduché zloženie, necítite, že ju vlastne máte na hlave, je ľahká a vďaka samostmievaciemu efektu je zváranie hračka.

Overený zákazník Testuj.to Šárka

• Ľahká
  • Jednoduchá práca
  • Pohodlná
  • Kvalitná

S touto helmou sa mi pracuje skvele! Sedí tak, ako má, je pohodlná a hlavne veľmi ľahká, takže aj mne ako žene sa s ňou pracuje veľmi dobre aj dlhšiu dobu. Dá sa cez ňu dobre vidieť, nikde nič neprekáža a ľahko sa ovláda. Určite helmu odporúčam všetkým.

Overený zákazník Testuj.to Libor

• Nízka cena, kvalita, nastavenie
  • Žiadne som nenašiel

Samostmievacia kukla od SIXTOL krásne splnila požiadavky pri zváraní , zváral som niekoľko hodín s co2 aj elektrickým oblúkom , sedela pohodlne na hlave a rýchlosť stmievania je super zároveň šlo pekne vidieť , všetko sa dá samozrejme nastaviť za mňa úplná spokojnosť

Overený zákazník Testuj.to Matúš

• širšie nastavenia
  • toľko sa nevybíja
  • možnosť brúsenia
  • menšie zorné pole

Kukla je veľmi dobrá, má nastavenia a môže byť použitá aj na brúsenie, pretože nezhasne, nemá za to veľké zorné pole, ale nespotrebuje toľko batérie, prilba sa dá nabíjať na slnku, a tak sa hneď nevybíja, môžete ju nabíjať. Ja som podobnú už mal, ale nevšimol som si, že sa dá nabíjať, tak mi vydržala len rok.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslav

• Samostmievanie
  • Ovládanie
  • Trochu som bojoval s hlavovým krížom

Ide o základnú prilbu, skôr určenú na hobby zváranie. Takže ideálna pre moju potrebu, keď občas potrebujem niečo spojiť. Samostmievanie funguje dobre, dá sa regulovať a prepnúť, keď chcete len brúsiť materiál a nemusíte si dávať kuklu z hlavy.

Overený zákazník Testuj.to Jakub

• Efektivita
  • Spoľahlivosť
  • Komfort
  • Rýchle zatmavenie
  • Nevidím žádný zápor

Maska sa ľahko ovláda vďaka intuitívnym ovládacím prvkom. Prepínanie medzi režimami je plynulé a rýchle, čo uľahčuje prácu aj v náročných podmienkach. Maska padne dobre a pohodlne. Popruhy umožňujú jednoduché nastavenie a prispôsobenie podľa potreby, čo zaručuje pohodlné nosenie aj na dlhšiu dobu. Masku som využil pri rôznych zváračských prácach v domácej dielni.

Spectra MOST terminator

Spectra MOST terminator

Overený zákazník Solík SK, s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 27. mája 2024

Zakúpený v Solík SK, s.r.o.

Na amatérske používanie úplne postačuje. Výhodou je aj možnosť zvárania na priamom slnku (nedochádza k samovoľnému stmievaniu)

Spectra MOST čierna

Overený zákazník Allegro.sk Ján

Pridané: 21. mája 2024

Zakúpený v Allegro.sk

• Tovar bol doručený načas
  • Krabica bola poškodená ale vo vnútri bolo všetko v poriadku

Overený zákazník Pro-Tech shop Overený zákazník

ok, ukáže čas

Overený zákazník Pro-Tech shop Vladimír

Pridané: 23. apríla 2024

Zakúpený v Pro-Tech shop

• Pri zostavovaní držiaka kukly na hlavu nie je jasné podľa poľského návodu, ako to všetko zostaviť. Dá sa na to logicky prísť. Inak ôk.

- na občasné zváranie veľmi dobrá kúpa
za ponúkanú cenu

Kowax KWX820ARC+ SET 1 KWX820ARCP S01A

Kowax KWX820ARC+ SET 1 KWX820ARCP S01A

Overený zákazník Zvaracky-Obchod.sk Ladislav

Pridané: 15. apríla 2024

Zakúpený v Zvaracky-Obchod.sk

To čo je v popise produktu je pravda. Trošku drahá prilba na hobby zváranie ,ale neľutujem kúpu.

Zobrazujem 21 - 40 zo 397 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...20