Najnovšie recenzie zo sekcie Zváračské kukly

Kraft & Dele KD849

Kraft & Dele KD849

Overený zákazník Kraftdele.sk Štefan

Pridané: 23. júna 2024

Zakúpený v Kraftdele.sk

• neúplnosť tovaru

Tovar bol dodaný neúplný. v zmysle ponuky uvedenej v internetovom obchode. Obchodník mi ponúkol 2€ ako protihodnotu za chýbajúce súčiastky (samostmievacie zariadenie)

Fronius FAZOR 1000 PLUS

Fronius FAZOR 1000 PLUS

Overený zákazník NEBEX Overený zákazník

Pridané: 18. júna 2024

Zakúpený v NEBEX

Pred kúpou som si dôkladne preštudoval všetky dostupné informácie o produkte. Moje očakávania boli úplne splnené! Zariadenie Fronius je to najlepšie na trhu!
Skvelú prácu odvádzajú aj zamestnanci predajne. Odporúčam všetkým!

Evermatic ​​Nahkis

Evermatic ​​Nahkis

Overený zákazník ZVARSI.SK Overený zákazník

Pridané: 17. júna 2024

Zakúpený v ZVARSI.SK

Super zváracia maska pomôže v neprístupných miestach. Komunikácia s obchodom výborná veľmi ústretový pán. Odporúčam

MOST PYXAR

Spectra MOST čierna

Spectra MOST čierna

Overený zákazník Solík SK, s.r.o. Michal

Pridané: 13. júna 2024

(naposledy upravené 13. júna 2024)

Zakúpený v Solík SK, s.r.o.

Pre mňa ako domáceho majstra kukla prekonala očakávanie, v tej cene veľmi dobrí produkt.
Michal

Geko G01875 čierna

Geko G01875 čierna

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2024

(naposledy upravené 5. júna 2024)

Zakúpený v Alza.sk

Oproti maske od sixtol v rovnakej cene sa mi zda malinko horšie spracovanie ináč sú skoro totožné ale táto maska nemá napríklad testovacie tlačidlo, ale zatmavenie je rýchlejšie podľa popisu tato zvláda 0.1s na sixtol 0.3 ináč vcelku ok

Spectra MOST modrá

Spectra MOST modrá

Overený zákazník Solík SK, s.r.o. Vlado

Pridané: 4. júna 2024

(naposledy upravené 4. júna 2024)

• velký priezor
  • okamžitá reakcia zatmavenia a zosvetlenia
  • velmi dobre sedí na hlave
  • 4 senzory
  • vymenitelna bateria

Každý kto i len občas zvára by si mal zaobstarať minimálne túto kuklu. Doteraz som mal lacnú kuklu s jednym senzorom a malým priezorom, ale za každým ma boleli oči po zváraní, pri tejto je radosť pracovať. Vďaka tejto kukle sa velmi skvalitnil zvar a netlačí na hlave vďaka polstrovaniu a nastaveniu kríža. Nemám nič čo by som mohol tejto kukle vytknuť za tú cenu. Zdravie je len jedno, preto nešetrite na ochrane zraku a doprajte si aspoň takú kuklu, ktorá vám ochráni zrak a znásobí radosť zo zvárania.

Overený zákazník Testuj.to Jozef

• Kvalitný materiál
  • Popruhy na nastavenie
  • Je ľahká
  • žiadne som nenašiel

S touto zváracou kuklou som veľmi spokojný! Materiál vyzerá veľmi kvalitne a zdá sa, že vydrží veľa. Kukla má nastaviteľné popruhy, ktoré sa však nezarezávajú a dobre mi drží na hlave. Kuklu som mal na hlave niekoľko hodín a naozaj mi nikde neprekážala a je aj pomerne ľahká. Dobre sa s ňou pracuje a stmavnutie skla je rýchle. Odporúčam, som naozaj spokojný.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• Ľahkosť

Praktický a cenovo dostupný produkt. Nie je ťažký, takže vôbec neprekáža pri nosení, aj keď sa nepoužíva. Bola použitá pri zváraní, ako mi bolo odporučené, aby som si ju zaobstaral a predčila moje očakávania , ľahko pochopiteľný návod na použitie a tým aj jednoduché nastavenie parametrov.

Overený zákazník Testuj.to Václav

• Ovládanie
  • Veľký rozsah stmievania a časovej odozvy
  • Funkčnosť
  • Kríž na hlavici sa neuvoľňuje, drží ako má
  • Výdrž batérie
  • Hmotnosť
  • Jednoduchá výmena sklíčok bez demontáže panelu

Zváracia kukla pre kutilov a profesionálov. Vzhľadom na cenu je kvalita vynikajúca! Kukla dobre drží na hlave, stmavuje presne tak, ako má. Sklíčka sú ľahko vymeniteľné. Batérie sú dostupné bez použitia náradia. So zváračskou kuklou SIXTOL som veľmi spokojný.

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Perfektne sedí
  • Je nastaviteľná
  • Je cez ňu vidieť
  • Prvý záblesk bol trošku horší

Prilbu tejto značky som nemala vyskúšanú a mala som popravde obavy. Kutíme si doma s priateľom a práve nás čakalo zábradlie na schodisko, ktoré už bolo potrebné dozvárať.. prvý záblesk bol oslňujúci, ale nič moc. Cez okienko je vidieť úplne dobre. V porovnaní s cenou a kvalitou môžeme túto helmu odporučiť. Krásne drží na hlave

Overený zákazník Testuj.to Peter

• Robustná
  • Funkčná
  • Reakcia na stmavnutie skla je naozaj rýchla
  • Perfektne drží na hlave
  • Naozaj si nemôžem na nič sťažovať :)

Zváracia kukla Sixtol ma veľmi prekvapila svojím robustným prevedením a funkčnosťou. Na hlave sedí naozaj dobre a ani pri dlhom nosení počas zvárania nikde netlačí. Dá sa veľmi jednoducho nastaviť požadovaná veľkosť. Taktiež musím pochváliť super reakciu pri zatmení ( pri iných výrobkoch som mal kvôli dlhšej odozve “nablikané“ v očiach ). Pri zváraní prahov áut som nemal s kuklou jediný problém. :) Ľutujem, že som ju nemal už skôr :) . Táto kukla je naozaj skvelá, použil som ju na zváranie prahov áut a na zváranie kovových profilov na môj nový projekt. :)

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Samostmievacia
  • Nastaviteľný kríž na hlave
  • Asi žiadne

Zváračská kukla od značky Sixtol je ľahká, samozatmievacia a vďaka nastaviteľnému krížu sa krásne prispôsobí každej veľkosti hlavy. Využila som ju hlavne pri stavbe maringotky, konkrétne pri zváraní podvozku. Pre mňa je super, ľahká a praktická. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Možnosť úpravy kolieskom
  • Samostmievanie
  • Asi nič

Zváracia kukla bola veľmi jednoducho zabalená. Takisto sa s ňou dobre manipuluje, je ľahká a ľahko sa dá upraviť vďaka koliesku, ktoré umožňuje prispôsobiť ju akejkoľvek hlave. Takže si ju môže požičať ktokoľvek. Zváraciu kuklu som využila pri úprave zábradlia na schodisku.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Nastaviteľnosť
  • Sedí aj na menšiu hlavu
  • Nepadá
  • Nenašla som

Skvelá, ľahká a ľahko nastaviteľná kukla. Konečne taká, ktorá sa hodí na menšiu hlavu a nepadá :). Výborne sa ovláda a nastavuje. Pomer cena/výkon na jednotku. Rýchle dodanie, skvele zabalené. Dúfam, že bude dlho slúžiť! Striedame si ju doma s dedkom a moc nám vyhovuje rýchle a jednoduché prenastavenie veľkosti.

Overený zákazník Testuj.to Jana

Zakúpený v Testuj.to

• Vhodné pre ženy aj mužov
  • Ochrana celej hlavy
  • Pohodlná
  • Automatické stmievanie
  • Solárne nabíjanie
  • Zadná pracka horšie ovládateľná

Zváracia kukla je ľahká, dobre sedí a je pohodlná. Je vhodná pre mužov aj ženy. Pri zváraní je veľmi dôležité chrániť celú hlavu, nielen oči, ako to bývalo pred rokmi.
Kukla je automaticky samostmievacia so solárnym nabíjaním. Dobre je cez ňu vidieť a svoj účel plní super.

Overený zákazník Testuj.to Jiřina

• Vymeniteľné batérie
  • Jednoduché ovládanie
  • Skvelé spracovanie
  • Žiadne som nenašla

S maskou sa dobre narába, vďaka nastaviteľnému krížu ju možno nastaviť podľa potreby. Skvele chráni očí. Jednoduchá nastaviteľnosť stmievania. Veľké plus sú vymeniteľné batérie. Skvelé spracovanie, lacnejšia prilba, ktorá dosahuje kvality drahších modelov. Určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Správne zatmavovanie
  • Nemusí padnúť ideálne na všetky hlavy

Maska sa ľahko ovláda vnútri masky sa nachádza ovládacie a testovacie tlačidlo na stmavenie. Po nastavení tlačidiel maska stmavne v správnom okamihu. Maska má nastaviteľný držiak na hlavu, ktorý nemusí každému ideálne sedieť. Využili sme ju na zváranie elektródou oceľových profilov.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Jednoduché nastavenie veľkosti hlavy

S maskou sa manipuluje ľahko k nastaveniu na veľkosť hlavy stačí jedna ruka. Padla mi veľmi dobre vďaka nastaviteľnému koliesku. Je veľmi ľahká. Využil som ju na zváranie starého skleníka a pri práci s flexou. Za veľkú výhodu považujem to, že je univerzálna a nie je určená len na zváranie.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Nízka hmotnosť
  • Dobre drží na hlave
  • Materiál nepôsobí na prvý dojem pevne

Samostmievacia kukla na prvý pohľad po vybalení z krabice nevyzerala veľmi dôveryhodne, ale z hľadiska funkčnosti prekonala moje očakávania. Použili sme ju pri práci na bežné zváranie a zvládla všetko, čo jej predchodkyňa. Preto by som kuklu odporučila. Pomer ceny a výkonu je nad moje očakávania.

Zobrazujem 1 - 20 zo 396 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...20